Triatlon biebrzański

Unikatowa propozycja wśród imprez integracyjnych, realizowana w samym sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego i w pełni wykorzystująca jego walory. Jeśli uczestnicy mają przeżyć wspólnie mocną przygodę, poczuć odpowiedzialność za grupę i stawić czoła wyzwaniu, to Triatlon biebrzański jest najlepszym pomysłem!

Dowiedz się więcej

Azymut 40

Przygodowy rajd na orientację, wykorzystujący szeroki wachlarz konkurencji i narzędzi. Oprócz świetnej zabawy i emocji płynących z rywalizacji, pozwala odnaleźć uczestnikom ich miejsce w grupie. Doskonali komunikację i motywuje do współdziałania wykorzystującego talenty jednostek.

Dowiedz się więcej

Retro challenge

„Ale czad” – to najczęstsze słowa, które słyszymy po prezentacji programu. Nie da się ukryć, pomysł jest niesamowicie trafiony, budzi bardzo pozytywne emocje i już na starcie udowadnia, że imprezy integracyjne mogą zachwycać!

Dowiedz się więcej

Poligon OFF-ROAD

Kwintesencja off-roadowej przygody! Najprawdziwszy, terenowy plac manewrowy z piaszczystymi wydmami, wąwozami, wzniesieniami oraz błotem i wodą. Nikt inny nie zapewni Wam tak skondensowanej i uczciwej porcji terenowej przygody! Mocna i ekstremalna impreza integracyjna? Tak, te określenia są tu na miejscu.

Dowiedz się więcej

Wyścig wraków

Prawdziwe emocje i sportowe wyścigi wrakami na imprezie integracyjnej? Właśnie tak!
Tor wyścigowy i auta gotowe do niszczycielskiej walki. Zabawa gwarantowana!

Dowiedz się więcej

Wiejskie wyzwanie

Polska tradycyjna wieś jest dziś już rzadko spotykana. Dominują wielkie, wyspecjalizowane gospodarstwa. Jednak my znamy miejsca wyjątkowe, gdzie da się poczuć przyjazny klimat.

Dowiedz się więcej

Active Camp

Kiedy oczekujecie wydarzenia, które skupi wiele atrakcji w jednym miejscu, zbliżonego swym charakterem do pikniku, to mamy dla Was propozycję!

Dowiedz się więcej

Water challenge

Scenariusz łączący w sobie świetną zabawę i przygodę. Uczestnicy, podzieleni na zespoły, żeglują po jeziorze, odnajdując kolejne lokalizacje i realizując zadania. Zdobywają punkty do klasyfikacji i rywalizują o zwycięstwo.

Dowiedz się więcej

Cyber Games

Jak dobrym pomysłem na zabawę są konsole do gry najdobitniej świadczy fakt, iż sprzedano ich na świecie już kilkaset milionów! Te niesamowite, interaktywne urządzenia spisują się doskonale na imprezach integracyjnych. Niezależnie od pogody można się przy nich zdrowo wyszaleć, poruszać, a przede wszystkim pośmiać.

Dowiedz się więcej