Strażacy na start

Też chciałeś zostać strażakiem?

Wiele kobiet wzdycha za strażackim mundurem, a sam zawód jest wciąż na szczycie rankingów zaufania. A może spróbować, jak to jest być strażakiem? Włożyć mundur, hełm i ruszyć do akcji ze swoim zastępem? Nasz program pozwala wrócić do dziecięcych marzeń i wcielić się w rolę druha z czerwonego wozu bojowego. Do dzieła!

Nie proponujemy akcji gaśniczej, ale realne odwzorowanie strażackich zawodów. Wykorzystujemy prawdziwy sprzęt i stosowane przez zawodowców konkurencje. Program realizujemy wspólnie z doświadczonymi strażakami!
Wielki, czerwony wóz strażacki będzie jedną z atrakcji naszej zabawy. Wśród konkurencji pojawią się m.in. sztafety sprawnościowe, rozwijanie linii gaśniczej na czas, strzelanie wodą do celu, gaszenie ognia na czas oraz udzielanie pierwszej pomocy połączone z profesjonalnym instruktażem i szkoleniem. Program dostarcza mnóstwa śmiechu i zabawy. Uczestnicy wyglądają niecodziennie w strażackich strojach, ale starają się dzielnie stawić czoła wyzwaniom.

Doskonała propozycja dla wszystkich, którzy lubią widok munduru i czerwonego wozu strażackiego. Wszystko w atmosferze zdrowej rywalizacji i zabawy potężnymi zabawkami. Program dla dużych chłopców i dużych dziewczynek! Pora wkładać hełm i mundur. Aktywna impreza integracyjna w stylu zawodów strażackich? Nie ma problemu

 

Chcę poznać konkrety

już teraz!