Bubble football – Bumper ball

W Bubble football zawodnicy mierzą się w grze wzorowanej na piłce nożnej. Boisko ma dwie bramki, a gole strzela się kopiąc piłkę. Jednak od tradycyjnego footballu gra różni się znacznie. Po pierwsze zawodnicy ubrani są w specjalne dmuchane kule, a po drugie zarówno udział, jak i kibicowanie dostarczają potężnej porcji śmiechu. Poważne znaczenie ma też […]

Dowiedz się więcej

Fotobudka

Hit, którego nie może zabraknąć na dobrej imprezie! Chcesz uwiecznić wspomnienia i zapewnić świetną zabawę? Fotobudka jest rozwiązaniem! Wystarczy przebrać się przy pomocy naszych gadżetów, stanąć przed obiektywem i przybrać odpowiednią pozę, aby już po kilkunastu sekundach otrzymać wydrukowane, fantastyczne zdjęcia w wybranym formacie.

Dowiedz się więcej

Konkurencje linowe

Popularne „linówki”, to dla wielu ulubiony element programów integracyjnych. Zapewniają dreszczyk emocji, pozwalają przełamać słabości, często wymagając opanowania stresu i zachowania zimnej krwi. Potrafimy przeprowadzić szereg zabaw i konkurencji wykorzystujących liny oraz sprzęt alpinistyczny. Najpopularniejsze z nich, to zabawy na ściance wspinaczkowej, wieża prawdy, orle gniazdo, mission imposible, zjazd tyrolski i przeprawa linowa.

Dowiedz się więcej

Fiaty 126p

Któż nie zna poczciwego malucha? Myśleliście, że odszedł bezpowrotnie? Nic podobnego! Active Team ma własną flotę pięknych, odnowionych maluszków w sportowych barwach. Zobaczcie, jak wyglądają! Aż chce się wsiadać! Wyobraź sobie powrót do przeszłości. Tutaj jest on w 100% realny!

Dowiedz się więcej

Quady

Czterokołowe pojazdy stworzone do jazdy terenowej dają niesamowitą satysfakcję i radość z jazdy.
Quady to swego rodzaju mieszanka auta terenowego z motocyklem, stworzona z myślą o zapewnieniu optymalnych warunków do przemierzania trudnych bezdroży.

Dowiedz się więcej

Broń palna

Oto propozycja dla lubiących prawdziwe doznania i zabawę realnymi narzędziami. Pomysł na urozmaicenie dnia szkoleniowego lub dodatkowe zajęcia wzbogacające program konferencji lub firmowego spotkania.

Dowiedz się więcej

Ścianka wspinaczkowa

Proponujemy emocjonujące zajęcia wspinaczkowe, na specjalnej, dmuchanej ściance, wyposażonej w 2 drogi wejścia o różnej trudności oraz 2 stanowiska asekuracyjne. Ścianka wspinaczkowa, to doskonała atrakcja na imprezy integracyjne, firmowe pikniki, festyny oraz otwarte imprezy plenerowe.

Dowiedz się więcej

Zorbing

Sferyczna kula ma średnicę kilku metrów i umożliwia wejście człowieka do swego wnętrza.
Jest to atrakcja pochodząca z Nowej Zelandii, która przebojem zdobyła Australię, aby z sukcesem dotrzeć do Ameryki i Europy. Pakiet zabaw wykorzystujących kulę sferyczną jest bardzo szeroki. Wspólnym mianownikiem jest tu niezmiennie świetna zabawa oraz emocje. W kuli można staczać się z góry, można pokonywać slalom, a nawet chodzić po wodzie!

Dowiedz się więcej

Rowery

Dobrze znane każdemu, są najlepszym sposobem na zdrowe i ekologiczne podróżowanie po drogach. Nasze rowery, to pojazdy uznanej marki Kross. Aluminiowe ramy i osprzęt Shimano gwarantują bezpieczną, bezproblemową i przyjemną jazdę. Terenowe opony pozwalają zjechać z utwardzonych dróg i odwiedzić pola, łąki i lasy.

Dowiedz się więcej

Paintball

Tu nie liczy się wiek, płeć czy siła. O zwycięstwie w paintballu przesądza szybkość, zdecydowanie, zdolność strategicznego myślenia i współdziałanie w drużynie.

Dowiedz się więcej