Łucznictwo

Łucznictwo, to klasyczny i elegancki sport o szlachetnych korzeniach.

Na imprezach integracyjnych rozbudza emocje i ambicję poprawiania wyników. Uczy opanowania i konsekwencji w działaniu.

Łucznictwo może znaleźć się między innymi w programach:
Azymut 40
Szkoła zwycięzców
Triatlon biebrzański
Active Camp
Strzelanie z łuku sprawdza się też bardzo dobrze, jako samodzielna atrakcja podczas mniejszych spotkań i jako aktywne wzbogacenie konferencji i szkoleń.
Łucznictwo wymaga sprawności oka oraz spokoju ducha. Podstawy sztuki łuczniczej można opanować dość szybko. Skutecznie pomagają w tym instruktorzy Active Team, którzy w ciągu kilku chwil przekazują uczestnikom kluczowe wskazówki dotyczące postawy, trzymania łuku oraz prowadzenia cięciwy. Szybkie osiąganie postępów daje dużo radości i prowokuje do walki o kolejne celne trafienia. Nieodzownym elementem zajęć łuczniczych jest rywalizacja, nadająca zabawie dynamikę i sportową energię.
Imprezy integracyjne wymagają zastosowania wysokiej klasy łuków sportowych o różnej sile naciągu. Dajemy w ten sposób równe szanse kobietom i mężczyznom bez względu na ich kondycję fizyczną. Profesjonalne łuki, tarcze, strzały i maty wprowadzają sportowy klimat w najlepszym znaczeniu tych słów. Każdy chce dorównać Robin Hoodowi i z ambicją walczy o cenne punkty, zdobywając też oklaski i uznanie obserwujących zmagania.

Chcę poznać konkrety

już teraz!