Szkoła zwycięzców

Trudno przeprowadzić naprawdę atrakcyjną i skuteczną integrację dużej grupy.

Czyżby? Nasz autorski program „Szkoła zwycięzców” powstał z myślą właśnie o dużych grupach. 100, 200, 300 osób? Nie ma żadnego problemu!

Mimo dużej liczby uczestników zabawa będzie żywiołowa, atrakcyjna, motywująca do działania i niebanalna. Dynamicznie zmieniający się skład rywalizujących drużyn oraz nowatorski sposób prowadzenia punktacji sprawia, że każdy uczestnik poczuje chęć działania i adrenalinę. Pora zerwać z nudnymi piknikami na kilkaset osób, gdzie główną atrakcją jest piwo! Czas na nowoczesne narzędzia, wyzwalające zespołowy dynamizm!

Program opiera się na kilku blokach programowych (np. precyzja, współpraca, siła, kreatywność), przebiegających w ścisłej dyscyplinie czasowej. W każdym z bloków zespoły realizują szereg zadań i zdobywają punkty, przypisywane na indywidualne konto każdego z zawodników.

Pomiędzy kolejnymi blokami następuje rotacja składów, dzięki czemu każdy z uczestników, w każdym z bloków, działa w innym zespole. Daje to szanse na skuteczne poznanie i próbę współdziałania z wieloma partnerami. Indywidualne gromadzenie punktów przypisywanych zespołom motywuje do sprawnego współdziałania i pracy nad komunikacją.

Chcę poznać konkrety

już teraz!

Atrakcje wykorzystane

w programie