Active_Team-emocje_przygoda_integracja_Cyber_games04

Cyber Games

Jak dobrym pomysłem na zabawę są konsole do gry najdobitniej świadczy fakt,

iż sprzedano ich na świecie już kilkaset milionów! Te niesamowite, interaktywne urządzenia spisują się doskonale na imprezach integracyjnych. Niezależnie od pogody można się przy nich zdrowo wyszaleć, poruszać, a przede wszystkim pośmiać.

Proponujemy zajęcia z najnowocześniejszymi na rynku konsolami, wyposażonymi w nieodzowny w zespołowych zabawach detektor ruchu. Ten rewolucyjny wynalazek pozwala na udział w grze bez użycia jakiegokolwiek joysticka, pada, czy innego sterownika. Czujnik ruchu rozpoznaje człowieka i jego gesty, płynnie przenosząc je na wielki ekran telewizora. Dzięki temu bez końca można brać udział w dziesiątkach symulacji. Skakać przez płotki, grać w tenisa, toczyć walki bokserskie z kolegami, czy startować w tańcu z gwiazdami. Tu naprawdę można się nieźle spocić! Zabawa wymaga ruchu i dostarcza wielkiej frajdy.

Mamy również atrakcję dla zwolenników rozrywek umysłowych – kultowy teleturniej, który bawi do łez i pozwala wykazać się wiedzą ogólną, znajomością popkultury, czy choćby kulinariów. Specjalne, bezprzewodowe kontrolery, udział 8 uczestników lub drużyn, sprawią, że uczestnicy poczują się niczym bohaterowie najpopularniejszych telewizyjnych programów.

Szacunkowy koszt realizacji programu:
40-120zł/os.

Sprzęt pozwoli na rozegranie szeregu turniejów i konkurencji. Od konkursów tańca, kręgli i spływów dziką rzeką, poprzez walki bokserskie, aż po sprawdzian wiedzy w emocjonującym teleturnieju.

Zabawa we wnętrzach? Jeśli ma być naprawdę wesoło i aktywnie, propozycja Cyber games jest właśnie dla Was!

Chcę poznać konkrety

już teraz!