Ścianka wspinaczkowa

Proponujemy emocjonujące zajęcia wspinaczkowe,

na specjalnej, dmuchanej ściance, wyposażonej w 2 drogi wejścia o różnej trudności oraz 2 stanowiska asekuracyjne. Ścianka wspinaczkowa, to doskonała atrakcja na imprezy integracyjne, firmowe pikniki, festyny oraz otwarte imprezy plenerowe.

Zajęcia prowadzą instruktorzy sportów alpinistycznych. Każdy z uczestników otrzymuje niezbędne przeszkolenie, otrzymuje uprząż, a następnie może wspiąć się na wysokość nawet 8 metrów! Ścianka jest mobilna i możliwa do rozstawienia na każdym podłożu.

Zabawa zapewnia naprawdę wysokie emocje i sporą dawkę adrenaliny. Możliwe jest rozegranie wyścigów wspinaczkowych, zawodów na 2 alternatywnych trasach oraz kilku innych konkurencji motywujących do koleżeńskiej rywalizacji.
Dodatkowym walorem jest możliwość uzyskania szerokiej perspektywy i spojrzenia na okolice niemalże z lotu ptaka. Uczestnicy nabywają nowe umiejętności i wiedzę, przełamują naturalne ograniczenia i mają szansę podjąć niecodzienne wyzwanie.

Ścianka wspinaczkowa nadaje się doskonale, jako element szerszego scenariusza. Świetnie sprawdza się też w roli samodzielnej atrakcji na firmowym szkoleniu, spotkaniu w plenerze, czy rodzinnym pikniku.

ŚCIANKA NA IMPREZACH INTEGRACYJNYCH

Imprezy integracyjne, to doskonała okazja do podejmowania nowych wyzwań i pracy w zespole. Ścianka wspinaczkowa, podobnie jak inne konkurencje alpinistyczne, pozwala na prowadzenie rywalizacji i element emocji związany ze zdobywaniem wysokości. Możemy przeprowadzać na niej szkolenia oraz zawody indywidualne i zespołowe. Ścianka wspinaczkowa może być elementem programów integracyjnych: Azymut 40, Szkoła zwycięzców, Active Camp, Retro challenge (zdobywca MP Power Awards 2012).

ŚCIANKA WSPINACZKOWA NA PIKNIKACH I FESTYNACH

Pikniki firmowe, festyny i wszelkie otwarte imprezy plenerowe, to doskonałe miejsce na ściankę wspinaczkową. Może ona stanowić samodzielną atrakcję, zapewniającą bardzo wysoką atrakcyjność i dobrą przepustowość. Zajęcia prowadzone przez 2 instruktorów sportów alpinistycznych oraz asystenta jest w stanie obsługiwać nawet kilkadziesiąt osób na godzinę! Wielokrotnie jesteśmy zapraszani na święto szkoły, gminny festyn, dożynki oraz otwarte pikniki. Nasza ścianka zawsze przyciąga tłumy chętnych dorosłych oraz dzieci!
Dodatkowym atutem ścianki wspinaczkowej na piknikach i festynach jest jej widowiskowość oraz ogromne rozmiary. Urządzenie jest widoczne z daleka i przyciąga uczestników. Jej budowa umożliwia montaż bannera reklamowego wielkich rozmiarów, który może prezentować logo organizatora lub sponsora wydarzenia.
Ścianka wspinaczkowa jest urządzeniem pneumatycznym, łatwym w transporcie, więc możemy przyjechać z nią w dowolne miejsce i rozstawić niemalże wszędzie. Dzięki agregatowi prądotwórczemu jesteśmy w stanie pracować nawet tam, gdzie nie dociera energia elektryczna.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo jest priorytetem przy wszelkich zabawach i atrakcjach, jakie organizujemy. Wykorzystywana przez nas ścianka wspinaczkowa jest profesjonalnym sprzętem rekreacyjnym, posiadającym odpowiednie atesty i spełniającym wymogi bezpieczeństwa. Urządzenie jest mocowane do podłoża poprzez 8 odciągów, co gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo.
Zajęcia wspinaczkowe prowadzą nasi wykwalifikowani instruktorzy, posiadający bogate doświadczenia we wspinaczce sportowej oraz górskiej. Podczas zajęć stosujemy jedynie atestowany sprzęt najwyższej jakości – uprzęże alpinistyczne, kaski oraz osprzęt techniczny renomowanej firmy Petzl. Posiadamy kaski i uprzęże zarówno w rozmiarach dorosłych, jak i dziecięcych, w tym uprzęże pełne dla mniejszych dzieci.

Chcę poznać konkrety

już teraz!