Gry miejskie

Zamiast standardowego, rutynowego zwiedzania z przewodnikiem proponujemy dynamiczną i emocjonującą grę miejską.

Gry miejskie to nowy sposób na połączenie zabawy i zwiedzania. Intrygujące zagadki, zaskakujące zadania i presja czasu pozwolą przeżyć zespołową przygodę i poznać najciekawsze zakątki danego miasta.

Każdy z uczestników wysłany na podbój metropolii będzie musiał wykazać się sprytem i logicznym myśleniem, ale bardzo ważna okaże się pomysłowość, umiejętność współdziałania w grupie oraz zdolność zdobywania informacji.

Dynamiczna rozgrywka prowadzona w miejskiej scenerii pozwoli poznać miasto z nowej perspektywy i przeżyć przygodę tam, gdzie dotąd widziało się jedynie rutynowy rytm.

Gry miejskie wykorzystują konkurencje nie będące wymagającymi fizycznie, ale nastawione na zespołowe działanie, aktywność umysłową i zespołową kreatywność.

Wśród wykorzystanych narzędzi na pewno pojawią się:

– fotopunkty,

– QR kody,

– zagadki logiczne,

– szyfry,

– praca ze statystami,

– konieczność podjęcia działania z przechodniami,

– elementy nawigacji według wskazówek metropolii.

Dodatkową atrakcją w grze miejskiej może być wykorzystanie escape roomu. Każdy z zespołów zmierzy się z intrygującymi łamigłówkami w jednym ze specjalnie wystylizowanych pokojów, które mogą zarówno straszyć jak i bawić. Przygoda? Intryga? Dramat? Szaleństwo? Horror? Kryminał? Repertuar zadowoli każdego miłośnika przygód.

To wszystko czeka zespoły, które odważą się wejść w śródmiejską rywalizację. Gry miejskie potrafią obudzić zespołowego ducha oraz nauczyć wspierania wewnątrz zespołu.

Ponadto zależnie od miasta gra miejska może przybrać różną tematykę i dodatkowe atrakcje jak np. paintball, mosty linowe, wspinaczkę, pojazdy mechaniczne i wiele, wiele innych.

Zawsze wykorzystane będą zagadki i łamigłówki różnego rodzaju układające się w logiczne ciągi i doprowadzające do ukończenia gry i odkrycia nagrody. Poziom trudności dobrany jest tak, aby nie gwarantował wszystkim zespołom pełnego sukcesu, ale każdemu dostarczył porcji emocji i dobrej zabawy.

Chcę poznać konkrety

już teraz!