Azymut 40

Przygodowy rajd na orientację, wykorzystujący szeroki wachlarz konkurencji i narzędzi.

Oprócz świetnej zabawy i emocji płynących z rywalizacji, pozwala odnaleźć uczestnikom ich miejsce w grupie. Doskonali komunikację i motywuje do współdziałania wykorzystującego talenty jednostek.

Jest to dość uniwersalny program, angażujący wiele atrakcji i konkurencji, przy zachowaniu spójnego charakteru i przejrzystości scenariusza. Dzięki rywalizacji między drużynami, świetnie motywuje do dynamicznego działania. Tym cechom zawdzięcza swoją wysoką popularność.
Zespoły, wyposażone w urządzenia GPS oraz mapy, poruszają się w terenie, odnajdując i realizując kolejne zadania. W ten sposób zdobywają punkty w walce o zwycięstwo…

Zespoły poruszać się mogą pieszo, rowerami, quadami lub autami terenowymi. Najpopularniejsza jest wersja piesza, pozwalająca wykorzystać wiele atrakcji przy utrzymaniu bardzo rozsądnego budżetu. Uczestnicy napotkać mogą na swej trasie zadania dostarczające frajdy, wymagające współpracy, testujące kreatywność czy wyzwalające adrenalinę. Azymut 40 daje wręcz nieograniczone możliwości doboru konkurencji.

Teren działania może być dowolny, od najbliższego otoczenia hotelu po dziesiątki kilometrów kwadratowych lasów i pól w wersji wykorzystującej quady i auta terenowe. Azymut 40 stopni może być zrealizowany właściwie wszędzie, optymalna lokalizacja, to przyjazny las.

Szacunkowy koszt realizacji programu:
100-250zł/os.

Swoją dynamikę zachowuje przy grupach już od kilkunastu do nawet ponad 100 osób. Jego budżet, dzięki szerokim możliwościom modyfikacji, można dopasować idealnie do oczekiwań.

Gwarantujemy, że Azymut 40 stopni będzie źródłem wielu niezapomnianych emocji oraz przedmiotem pozytywnych wspomnień z zespołowej przygody.