Poligon OFF-ROAD

Kwintesencja off-roadowej zabawy!

Najprawdziwszy, terenowy plac manewrowy z piaszczystymi wydmami, wąwozami, wzniesieniami oraz błotem i wodą. Nikt inny nie zapewni Wam tak skondensowanej i uczciwej porcji terenowej przygody! Mocna i ekstremalna impreza integracyjna? Tak, te określenia są tu na miejscu.

Piach, błoto, woda, strome podjazdy, techniczne trawersy i dużo okazji do przymusowego korzystania z wyciągarek oraz przeprawowych akcesoriów. Wszystko to na wielkim terenie, mogącym bezpiecznie pomieścić kilkadziesiąt jeżdżących maszyn. Koniec z lizaniem loda przez szybkę! Ma być ekstremalnie? To będzie!

Na naszym poligonie będziecie mogli zmierzyć się z przeszkodami terenowymi sporej trudności. Za kierownicą naszych terenówek postaracie się zdobyć kolejne punkty kontrolne. Jak wiadomo, im trudniej, tym weselej. Większe wyzwanie daje większą satysfakcję. Maseczkę z błota każdy dostanie zupełnie gratis 😉

Poligon Active Team daje szerokie możliwości organizacji imprez integracyjnych. Tu zmieszczą się nie tylko auta terenowe i quady. Możemy zorganizować tu piknik z wieloma atrakcjami, rajd wieloetapowy, rozgrywki paintballowe, konkurencje linowe i wiele innych atrakcji. Poza naszym poligonem program możemy realizować w każdym terenie umożliwiającym offroadowy trening. Posiadamy sprawdzone lokalizacje w centralnej Polsce.

Szacunkowy koszt realizacji programu:
400-650zł/os.

Jakie auta wykorzystujemy? To prawdziwe terenówki, dodatkowo przystosowane do jazdy w trudnym terenie. Nasze Nissany Patrole oraz Toyoty Land Cruiser posiadają podniesione zawieszenia, większe koła z oponami MT oraz wyciągarki i snorkele. Więcej na ich temat tutaj.

Chcę poznać konkrety

już teraz!