Wielkie Budowanie

Wspólne tworzenie daje sporo radości.

Osiąganie wspólnego celu daje satysfakcję. A co kiedy wspólny cel jest namacalny, widoczny i jest domem z drewna? Wtedy mamy świetną zabawę!

Program powstał z myślą o zapewnieniu niebanalnej zabawy, która oprócz uśmiechu i pozytywnych emocji, niesie ze sobą realną szansę współpracy na kilku etapach: sportowej zabawy, układania projektu, planowania działań, tworzenia dzieła oraz walki o jak najlepszą ocenę zewnętrzną.

Koncepcja opiera się na zespołowej rywalizacji, której głównym elementem jest wspólna budowa domku z drewna. I nie chodzi tu o domek dla lalek, czy składanie budynku z gotowych elementów. Misja polega na zaprojektowaniu i stworzeniu drewnianej chatki o określonych parametrach, w której bezpiecznie zmieszczą się wszyscy budowniczowie.

Program przebiega w kilku etapach, tworząc równowagę między zabawą, rywalizacją, twórczą współpracą i współdziałaniem w pracy. Formuła zajęć pozwala na stworzenie swobodnej atmosfery, pełnej śmiechu i dobrej zabawy. Zadania, stawiane przed uczestnikami, każdemu dadzą szansę dołożenia swej cegiełki do końcowego sukcesu.

Na poniższych zdjęciach widać doskonale, że zabawa będzie przednia, a efekt godny uwiecznienia. Wszystko to dzięki wspólnemu projektowaniu, planowaniu, zabawie i pracy!

Szacunkowy koszt realizacji programu:
180-280zł/os.

Chcę poznać konkrety

już teraz!