Spływy kajakowe są popularną formą turystyki na polskich rzekach.

Idealnie nadają się do niej słynne rzeki północno-wschodniej Polski. Czarna Hańcza, czy Rospuda są niemal kultowe wśród kajakarzy, a my doskonale je znamy. Nasz pomysł na wykorzystanie kajaków, to jednak nie tylko spływy wzbogacone o integracyjne atrakcje. Uwielbiamy prawdziwie aktywne imprezy integracyjne, a kajaki mogą się aktywności świetnie przysłużyć.

Kajaki wykorzystujemy przede wszystkim w Triatlonie biebrzańskim, w którym uczestnicy płyną Jegrznią lub Biebrzą w pierwszym etapie programu. Jest to wstęp do dalszej eksploracji unikatowej, biebrzańskiej przyrody. Triatlon biebrzański udowadnia, że imprezy integracyjne mogą być prawdziwą przygodą w zgodzie z naturą.

Kajaki wykorzystujemy również organizując inne imprezy integracyjne. Konkurencje na wodzie, wykorzystujące ten sprzęt, możemy zorganizować również podczas Water challenge, czy choćby w naszym najpopularniejszym programie – Azymucie 40. Często nie jest to prosta sztafeta lub wyścig, ale konieczność pomysłowego transportu zespołu w celu wspólnego dotarcia do kolejnego zadania.
Możliwości wykorzystania kajaków jest bardzo wiele, łącznie z pływaniem po lądzie, co czasem udaję się podczas naszej Szkoły zwycięzców 😉

Chcę poznać konkrety

już teraz!

Atrakcja używana

w programach