Misja emporion

Integracyjna gra terenowa wywodząca się rodem ze starożytnej Grecji.

Emporion oznacza faktorię handlową, port będący miejscem wymiany dóbr dla żeglarzy i kupców.

Innowacyjny pomysł na integracyjną grę terenową opartą na rywalizacji zespołów, gdzie współpraca, komunikacja i umiejętność szybkiego rozpoznania zależności między poszczególnymi drużynami jest kluczem do sukcesu i zwycięstwa.

Misja emporion poddaje rywalizujące zespoły presji czasu oraz przeciwnika. Przed nimi wiele ciekawych zadań i konkurencji oraz spore wyzwanie strategiczno-negocjacyjne.

Ponieważ wszystkie zadania są punktowane, a czas jest ograniczony, wiele zależy od sprawnej nawigacji oraz dobrze przemyślanej strategii. Kto finalnie zgromadzi największy majątek, zwycięży.

Podczas rywalizacji uczestnicy mogą wykazać się różnymi zdolnościami. Ustala się struktura grupy i ujawniają naturalni liderzy. Drużyny odnajdują kolejne punkty zadaniowe i realizują zlokalizowane tam konkurencje. Sukces ich drużyny zależy wprost od tego, jakie relacje stworzą z innymi zespołami i na ile skuteczna okaże się ich strategia i taktyka.

Za wykonanie konkurencji uczestnicy otrzymują towary, które dla poszczególnych drużyn posiadają inną wartość, dlatego dopiero komunikacja i wymiana handlowa między drużynami daje możliwość zoptymalizowania swego majątku. Sam sposób wymiany między zespołami, oparty na wolnym handlu i umiejętnym targowaniu się, zaczerpnięty jest ze starożytności. Rola uczestników nie ogranicza się więc tylko do sprawnego współdziałania podczas realizowania konkurencji. Muszą także przełożyć obowiązujące zasady na swój sukces i wykazać się talentami negocjacyjnymi. Jedynie drużyny, które nawiążą dobre relacje z innymi uczestnikami i podejmą się trudu negocjacji podczas trwania akcji, będą miały szanse na zwycięstwo.

Misja Emporion jest inteligentną grą, która pozwala na aktywność grup i jednostek w wielu płaszczyznach.

Szacunkowy koszt realizacji programu:
120-250zł/os.

 

 

Chcę poznać konkrety

już teraz!