Auta terenowe

Nasze auta 4x4, to najprawdziwsze terenówki,

które ciężko pracują obsługując nasze imprezy i wyjazdy integracyjne. Opony 33”, snorkele i wyciągarki, to wyposażenie gwarantujące wysoką sprawność terenową oraz niezawodność. Ich prowadzenie po bezdrożach, poligonach i lasach, to prawdziwa przygoda, która często zaraża uczestników „wirusem” off-roadu.

Auta terenowe wykorzystujemy w wielu scenariuszach, między innymi w programie POLIGON OFF-ROAD

Nasze maszyny pracują ciężko przy realizacji wszelkich imprez terenowych, jako nasz podstawowy środek transportu lub pojazd dla uczestników.
Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu auta Active Team nie zawodzą, co bardzo ważne podczas organizacji imprez integracyjnych i programów outdoor. Są wyposażone w turbodoładowane silniki wysokoprężne sporych pojemności (od 2,7l do 4,2l). Posiadają oczywiście napęd na 4 koła, skrzynie redukcyjne i blokady dyferencjałów. Dodatkowo zostały wzbogacone o snorkele doprowadzające powietrze, wyższe zawieszenia rodem z Australii, wyciągarki oraz terenowe opony typu MT.

Naszymi autami pokonać można bezdroża, zmierzyć się z błotem, bagnem, wodą, piaskiem i śniegiem. Stawanie czoła trudnościom terenowym wymaga nie tylko sprawnego sprzętu, ale również jego przemyślanego wykorzystania. Często trzeba pracy zespołowej, sprawdzenia fragmentu trasy przed przejazdem, przetarcia szlaku lub pomocy drugiego samochodu z wyciągarką, czy liną kinetyczną. Jazda w terenie, to szansa na szereg przygód, opanowanie poważnego sprzętu oraz stawienie czoła realnym przeciwnościom.

Niezaprzeczalnym dowodem atrakcyjności off-roadu na wyjazdach integracyjnych, są uśmiechy na często obłoconych twarzach i ambicja pokonywania kolejnych trudności, którą wyzwalają poligonowe przygody.

W naszym garażu swoje miejsce mają Nissany Patrole GRY60, Nissan Terrano I, Toyoty Land Cruiser HDJ80, Nissany Navara oraz Jeep Cherokee. Wszystkie odpowiednio zmodyfikowane, oczekujące na kolejne imprezy integracyjne i gotowe do akcji!

Chcę poznać konkrety

już teraz!

Atrakcja używana

w programach