Active_Team-Emocje_Przygoda_Integracja-Strzelectwo-1

Strzelectwo

Konkurencje związane ze strzelaniem do celu,

to klasyczne propozycje wzbogacające pikniki firmowe oraz imprezy integracyjne, jako jeden ze składników złożonych programów, jak choćby Azymut 40. Na piknikach strzelectwo gwarantuje sporą przepustowość punktu zadaniowego, a podczas złożonych programów integracyjnych wymaga koncentracji i gwarantuje element osobistego wkładu w sukces zespołu. Przede wszystkim jednak, niezależnie od scenariusza, daje porcję zabawy i emocji związanych z walką o wynik.

Dzięki możliwości prowadzenia przejrzystej i obiektywnej punktacji, strzelanie pozwala na łatwe wprowadzenie elementu rywalizacji. Zaletą zajęć są również walory szkoleniowe i poznawcze oraz emocje towarzyszące bezpośredniej konfrontacji swoich osiągnięć z kolegami i koleżankami.

Do prowadzenia zajęć strzeleckich wzbogacających imprezy integracyjne wykorzystujemy szereg sprawdzonych narzędzi, dzięki czemu zawsze możemy zaproponować coś nowego i dopasowanego do konkretnego scenariusza. W naszym arsenale znajduje się broń palna, w tym również broń czarnoprochowa. Posiadamy również szeroki zbiór broni pneumatycznej, począwszy od bardzo precyzyjnych wiatrówek napędzanych dwutlenkiem węgla i wyposażonych w specjalistyczne lunety, poprzez prostsze wiatrówki sprężynowe wyposażone w klasyczną muszkę i szczerbinkę, aż po repliki broni krótkiej (Walther, Glock) oraz wierne kopie karabinów szturmowych w wersji ASG.

Imprezy integracyjne są doskonałą okazją, aby nauczyć się bezpiecznie posługiwać bronią, poznać zasady działania oraz nabrać wprawy w strzelaniu podczas rywalizacji o najlepsze wyniki na tarczy. Doskonałym pomysłem atrakcji na wyjazdy integracyjne może być również szkolenie i zawody w strzelaniu z broni palnej przy wykorzystaniu ostrej amunicji, czemu poświęciliśmy stronę: broń palna.

Na imprezy integracyjne i pikniki firmowe polecamy również łucznictwo.

Chcę poznać konkrety

już teraz!