Broń palna

Oto propozycja dla lubiących prawdziwe doznania i zabawę realnymi narzędziami.

Pomysł na urozmaicenie dnia szkoleniowego lub dodatkowe zajęcia wzbogacające program konferencji lub firmowego spotkania.

Zajęcia na strzelnicy, z wykorzystaniem broni bojowej z całego świata oraz ostrej amunicji, to świetna opcja na imprezy integracyjne, mogąca stanowić samodzielną atrakcję lub element większego scenariusza, jak Azymut 40. Nie proponujemy zabawy plastikowymi replikami, ale szansę na przetestowanie długiej i krótkiej broni różnych kalibrów oraz poznanie podstawowych zasad jej bezpiecznej obsługi. Zapach prochu, huk wystrzałów oraz emocje związane z obsługą słynnych karabinów, to nieodłączne składowe programu.

Zajęcia organizujemy na atestowanych strzelnicach, wyposażonych w kulochwyty i wszelkie środki bezpieczeństwa wymagane przez polskie prawo. Strzelania prowadzą uprawnieni instruktorzy praktycy, na co dzień zajmujący się szkoleniem funkcjonariuszy służb mundurowych i ochrony. Co nie jest bez znaczenia, instruktorzy posiadają bogate doświadczenie w misjach specjalnych na innych kontynentach!

Imprezy integracyjne muszą być bezpieczne, dlatego zajęcia zaczynamy od prezentacji broni, wyposażenia uczestników w środki ochrony oraz omówienia zasad bezpieczeństwa i szkolenia. Zaraz po tym każdy będzie mógł spróbować swoich sił w strzelaniu z broni długiej i krótkiej różnych kalibrów. Po zapoznaniu ze sprzętem i próbnych seriach przeprowadzamy turnieje strzeleckie na różnych dystansach.

Strzelnica Active Team, to szansa na spróbowanie strzelania z broni różnych kalibrów, budowy i pochodzących z wielu krajów. Nasza broń krótka, to między innymi pistolety CZ, Glock, Walther, H&K, Beretta i Browning. Wśród wykorzystywanej przez nas broni długiej wymienić możemy między innymi kultowe AK-47, M4, FN SCAR, czy choćby strzelbę Mosberg, popularnie zwaną shotgunem. Wśród organizatorów imprez integracyjnych, tylko Active Team dysponuje tak bogatym arsenałem!

Wykorzystanie strzelnicy na imprezach integracyjnych, to szansa na niecodzienną atrakcję, zdobycie nowej wiedzy i umiejętności oraz emocjonującą i bezpieczną zabawę podczas rywalizacji turniejowej. Już sam widok prawdziwej broni bojowej robi duże wrażenie, a szansa oddania serii strzałów z najsłynniejszych wojskowych karabinów świata jest zawsze mocnym przeżyciem!

Chcę poznać konkrety

już teraz!