Active Multibox

specjalnie przygotowany program integracyjny, dedykowany dla dużych grup, składający się z kilku bloków tematycznych, połączonych w jedną spójną całość.

Active Multibox sprawdza się doskonale przy dużych grupach, gdzie liczba uczestników wynosi nawet kilkaset osób. Polecany jest również w sytuacjach, kiedy chcemy uniknąć gry terenowej, zmuszającej uczestników do przemieszczania się po dużym obszarze.

Uczestnicy w ciągu dnia wezmą udział w wybranych przez siebie zajęciach, a wszystko to dzięki zapisom prowadzonym przed wyjazdem. Specjalnie przygotowany, internetowy formularz rejestracyjny, który z uwzględnieniem maksymalnej liczby osób dla poszczególnych opcji programowych pozwoli na szybką i efektywną rejestrację.

Dzięki wcześniejszemu wyborze interesującego nas programu Active Multibox, mimo dużej grupy, każdy od pierwszych chwil po przyjeździe będzie mógł poczuć się traktowany indywidualnie.

Bloki tematyczne dostosowane są do liczby uczestników, która może wziąć w nich udział. Każdy z nich pozwala na przetestowanie umiejętności współdziałania z grupą w zadaniach o zróżnicowanej dynamice.

Wśród atrakcji najczęściej wykorzystywanych w Active Multibox znajdują się popularne atrakcje drużynowe (np. wyprawa rowerowa, paintball – speedball, buble football – bumper ball). Zadania angażujące wszystkich uczestników i wymagające współpracy, zapewniające odpowiednią dawkę nieskrępowanej zabawy. Prowadzone są przez profesjonalnie przeszkolonych instruktorów dbających o bezpieczeństwo i zdrowie osób biorących w nich udział.

Szacunkowy koszt realizacji programu:
już od 140zł/os.

Chcę poznać konkrety

już teraz!