Active Camp

Wiele atrakcji w jednym miejscu.

Active Camp, to program integracyjny, w którym wszystkie wykorzystane konkurencje i zabawy są zlokalizowane na ograniczonym terenie. Wystarczy większy trawnik nieopodal hotelu, boisko, czy łąka nad jeziorem.

Active Camp sprawdza się doskonale przy większych grupach oraz w sytuacjach, kiedy chcemy uniknąć gry terenowej na dużym obszarze. To świetna propozycja również wtedy, gdy zabawy i gry sprawnościowe mają towarzyszyć swobodnej biesiadzie przy ognisku czy grillu.

Naszemu piknikowemu programowi towarzyszyć może rywalizacja zespołowa lub indywidualna. Program może się też opierać na ogólnodostępnych atrakcjach, z których swobodnie korzystają uczestnicy. Wszystko zależy od przyjętej formuły i oczekiwanego efektu. Active Camp jest dobrym pomysłem, gdy w wydarzeniu biorą udział pracownicy firmy oraz ich rodziny. Potrafimy dobrać zabawy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Mama, córka, tata i syn, niezależnie od wieku.

Wśród atrakcji najczęściej wykorzystywanych w Active Camp znajdują się popularne dmuchańce (np. ścianka wspinaczkowa, brama celnościowa, bungee run), konkurencje strzeleckie, konkurencje nawiązujące do popularnych dyscyplin sportowych oraz zabawy teambuildingowe. Katalog gier i konkurencji jest jednak bardzo szeroki, bowiem większość konkurencji proponowanych w dziale atrakcje daje się adaptować do programu piknikowego.

Chcę poznać konkrety

już teraz!