Retro challenge

Problem z motywowaniem pracowników? Pora się oderwać od szarej codzienności!

Nie da się ukryć, pomysł jest odważny i niesamowicie trafiony! Budzi pozytywne emocje i już na starcie udowadnia, że imprezy integracyjne mogą nie tylko zachwycać, ale i zwiększać motywację wśród pracowników.

Zacznijmy od bohatera programu – wszystkim dobrze znany fiat 126p, maluch. A konkretnie 24 przepiękne, odrestaurowane maluchy, pomalowane w sportowe barwy. Ich widok automatycznie wywołuje uśmiech uczestników imprezy, przechodniów i widzów. Wszyscy chcą ruszać w podróż. Właśnie na tym polega Retro challenge – najlepsza impreza integracyjna outdoor w Polsce, wyróżniona nagrodą MP Power Awards – przygodowy rajd maluchami.

Rozpoczynamy od losowania zespołów oraz kolorów aut, które zostaną im powierzone. Na scenę wkraczają rajdowe hostessy, które zapraszają wylosowane osoby i wręczają im sportowe naklejki z flagą i nazwiskiem. Imprezy integracyjne rzadko zaczynają się tak efektownie!

Każdy zespół wyposażamy w 3 identycznie pomalowane pojazdy, środki łączności, mapę i gps. Dalej jest już podróż, przygody i niespodziewane zadania. Imprezy integracyjne i fiat 126p, to naprawdę udane zestawienie 😉

Ładunek pozytywu płynący z Retro challenge trudno ująć w słowa. To trzeba przeżyć, a potem opowiadać znajomym, rodzinie, dzieciom. Fantastyczna, zespołowa przygoda w przepięknych, przyjaznych fiacikach. Wyjazdy integracyjne jeszcze nigdy nie zapewniały takiej dawki pozytywnych przeżyć!

Kolejnym atutem programu jest możliwość zaplanowania bardzo atrakcyjnych tras. Do tej pory nasz rajd organizowaliśmy m.in.: na pograniczu polsko-litewskim (Augustów-Druskienniki), w Biebrzańskim Parku Narodowym, Puszczy Augustowskiej, Suwalskim Parku Krajobrazowym, na Mazurach i nad środkową Wisłą. Zawsze staramy się znaleźć przyjemne drogi i wyjątkowe krajobrazy, aby przygodowej podróży z mapą towarzyszyło jak najpiękniejsze tło 😉

Szacunkowy koszt realizacji programu:
350-750zł/os.

Tak przeprowadzona impreza integracyjna jest nie tylko atrakcyjna, ale powoduje silny wzrost motywacji przez budowanie trwałych relacji wśród pracowników – relacji opartych na autentycznej wspólnej przygodzie!

Chcę poznać konkrety

już teraz!