Active Team – organizacja imprez firmowych

By grupa stała się zespołem i wspólnie sięgała po więcej.

 

Active Team ma swój początek w 2006 roku.

To wtedy zaczęła się nasza przygoda z organizacją imprez firmowych i imprez integracyjnych pod logo Active Team. Początki były skromne i trudne, ale wcześniej zdobyte doświadczenia i wiedza procentowały. Ciągły rozwój i skupianie percepcji na mechanizmach wspomagających budowę zespołów zaowocowały możliwością realizacji coraz ambitniejszych projektów. Z jednej strony zdobywaliśmy wiedzę o funkcjonowaniu grup i relacjach międzyludzkich, a z drugiej wciąż doskonaliliśmy się organizacyjnie i logistycznie. Dbając przy tym wszystkim o utrzymanie świeżego spojrzenia i kreatywności.

Dzisiaj jesteśmy w zupełnie innym miejscu. Zobacz film z jednego z naszych wyjazdów incentive travel z 2015 roku

 Początki Active Team to Warszawa, ale dość szybko naszą stałą bazą stał się Augustów.

To tutaj w Puszczy Augustowskiej i nad naszymi jeziorami organizowaliśmy pierwsze gry scenariuszowe, terenowe imprezy na orientację i rozgrywki paintballowe. To tutaj powstał pierwszy program rozgrywany w całości na wodzie, tu testowaliśmy nasze pierwsze auta terenowe i quady. Mimo okresowych fascynacji “zabawkami” i narzędziami, które wzbogacały nasze zaplecze, nie traciliśmy z oczu ludzi i relacji. Do każdej kolejnej imprezy integracyjnej podchodziliśmy przez pryzmat konkretnego celu, któremu miała służyć. Nasze nowe logo Active Team wzbogaciliśmy o 3 hasła: emocje, przygoda, integracja. Inne znaczące słowa, to: zespół, ludzie, synergia, współpraca i radość.

Kolejne organizowane wydarzenia pozwoliły nam zyskać wielu nowych partnerów i stałych klientów.

Jesteśmy dumni, że z wieloma z nich możemy pracować nieprzerwanie od kilku lat. To wielkie wyzwanie i odpowiedzialność, kiedy powierzają nam swoich pracowników i zespoły nie jednorazowo, ale trwale, na przestrzeni np. 7 lat. Potężnym wyróżnieniem jest słyszeć: “to nasz Active Team”.

Active Team organizuje imprezy integracyjne i wyjazdy firmowe na terenie całego kraju.

Nasz ulubiony teren, to Mazury, Zielone Płuca Polski, Augustowszczyzna, Suwalszczyzna, Dolina Biebrzy i całe Podlasie. To tu Active Team jest u siebie! Bardzo często odwiedzanym miastem jest Warszawa i jej okolice, ale mamy też za sobą imprezy integracyjne osadzone w takich lokalizacjach jak Trójmiasto, Pomorze, Kraków, czy Jura krakowsko-częstochowska. Organizujemy również firmowe wyjazdy za granicę z prawdziwie integracyjnym programem. Zaprosić możemy do takich miast jak Barcelona, Budapeszt, czy Sarajewo, a Druskienniki i pojezierze litewskie znamy jak własne podwórko.

Naszą pracę, pomysły i doświadczenie doceniają nie tylko nasi klienci i uczestnicy wyjazdów.

Jako jedyni wśród organizatorów wyspecjalizowanych w aktywnej integracji outdoor byliśmy trzykrotnie nominowani do nagrody MP Power Awards przyznawanej corocznie przez branżę MICE i jej klientów. Jesteśmy też zdobywcą nagrody MP Power Awards za najlepszą imprezę integracyjną! Cieszymy się stałą obecnością w gronie najlepszych organizatorów firmowej integracji.

Lubimy naszą pracę i jesteśmy dumni z jej efektów.

Chętnie podejmujemy nowe wyzwania, doradzamy i pomagamy tym, którzy szukają rozwiązań dla swego zespołu.


Zobacz propozycje programów na wyjazdy integracyjne

Zobacz propozycje atrakcji do zastosowania na organizowanych wydarzeniach


Nasz zespół

Tomek

Z wykształcenia ekonomista. Z zamiłowania podróżnik, pedagog, fotograf, grotołaz, alpinista i żeglarz. Początkujący kucharz z sukcesami w inwestycjach giełdowych. Jeden z twórców Active Team, ekspert od imprez integracyjnych, najlepszy planista i strateg.

Filip

Z wykształcenia prawnik, z urodzenia leśnik. Od kołyski mieszkaniec Puszczy Augustowskiej. Harcerz i samorządowiec. Miłośnik koni, koni mechanicznych, prędkości, off-roadu, snowboardu i wakeboardu. Jeden z twórców Active Team, ekspert od imprez integracyjnych, pierwsza linia kontaktu i kierownik zamieszania 😉

Justyna

Jeden z filarów biura Active Team. Choć na co dzień pracuje z Excelem i Outlookiem, to jej drugim żywiołem są realizacje w terenie. Konferencja w Krakowie? Offroad na Suwalszczyźnie? Rafting w Czarnogórze? Jest gotowa do wyjazdu od wczoraj

Cichy

Mistrz ciętej riposty, leśnik i rowerzysta. Spokój i opanowanie, to jego niezaprzeczalne atuty. Wytrwały podróżnik i cierpliwy towarzysz, z którym każdy chce ruszać w drogę. Cichy nie jest głośny, ale często nie potrafi oprzeć się możliwości złożenia miażdżącej krytyki. Logistyczny ekspert Active Team.

Piotr

Nasza praca w Active Team, to nie tylko realizacja imprez integracyjnych, ale przede wszystkim tworzenie koncepcji, opisów, liczenie kosztów i przygotowywanie ofert. Piotr lubi arkusze kalkulacyjne i jest trwale związany z Outlookiem, a jego telefon mieści numery do setek hoteli, przewoźników, nagłośnieniowców i innych dostawców.

Robert

To on dba o konie mechaniczne Active Team, szuka rozwiązań na bezproblemowe pokonywanie bezdroży i coraz trudniejszych przeszkód terenowych. Zaplecze logistyczne imprezy to jego działka, o którą dba niezawodnie. Fiaty 126p, quady, terenówki, rowery, kajaki, skutery wodne i łodzie motorowe mają przed nim coraz mniej tajemnic.

Zespół Active Team to również instruktorzy i animatorzy, których spotkacie na imprezach integracyjnych.

Uśmiechnięci, cieszący się tym co robią i zawsze pozytywnie nastawieni. To oni współtworzą klimat naszych realizacji, oni pracują nad przygotowaniem wydarzenia, kiedy inni jeszcze śpią. Pokonane przez nich w podróży na kolejne imprezy integracyjne kilometry znaczą na mapie gęstą sieć naszych ścieżek wiodących ku przygodzie. W ciągu ponad 10 lat działalności przez zespół przewinęło się wielu instruktorów i instruktorek. Dziś wciąż jesteśmy przyjaciółmi i nawet kiedy są na drugim końcu globu, udaje się utrzymać kontakt. Każdy z nich zostawił w Active Team swój ślad, cząstkę emocji, powiedzenia i anegdoty, które żyją w zespole od lat. Przyjaźń i szacunek dla wszystkich, z którymi dzieliliśmy i dzielimy dalekie podróże, nieprzespane noce, logistykę przed imprezami, sprzątanie po nich, przygody i uśmiechy w trakcie realizacji! Czoczo, Mario, Monika, Konrad, Marta, Patryk, Kiełek, Misiek, Paulina, Edyta, Natalia, Błażej, Marek, Marcin, Czacha, Karolina, Kuba, Martyna, Weronika, Dawid, Oliwia, Mariusz, Agnieszka, Maciek, Ania, Sylwia, Michał, Szymon, Paweł, Krzysiek… zrobiliśmy to razem 🙂