Bubble football – Bumper ball

Bumper ball na twój wyjazd integracyjny.

W Bubble football zawodnicy mierzą się w grze wzorowanej na piłce nożnej. Boisko ma dwie bramki, a gole strzela się kopiąc piłkę. Jednak od tradycyjnego footballu gra różni się znacznie. Po pierwsze zawodnicy ubrani są w specjalne dmuchane kule, a po drugie zarówno udział, jak i kibicowanie dostarczają potężnej porcji śmiechu. Poważne znaczenie ma też fakt, że w tym sporcie wszyscy mają równe szanse. Nie ważne, jak często grasz w piłkę. Nie ważne, jak dobrze to robisz. Ważne, czy potrafisz utrzymać równowagę, orientację i czy masz zespół, który odnajdzie się w niecodziennych warunkach.

Bumper ball, to doskonała atrakcja na firmowe wyjazdy integracyjne, pikniki oraz otwarte wydarzenia.

Wziąć udział w tej rozgrywce może każdy. Zawodnicy dwóch drużyn wkładają na siebie kolorowe, dmuchane kule, wchodzą na boisko i rozpoczynają grę. Dość szybko dochodzi do pierwszych zderzeń i widowiskowych wywrotek, które są jednak bezpiecznie i bezbolesne. Gracze w buble football chronieni przez miękkie kule, przez co nie doznają urazów, ale mają problemy z utrzymaniem równowagi i orientacją w polu gry. Często turlają się po boisku usiłując złapać równowagę i stanąć na nogi. Wszystko to składa się na przezabawne widowisko, które dostarcza śmiechu i emocji zawodnikom i kibicom. Piłka nożna jeszcze nigdy nie była tak zabawna!

Bubble football gwarantuje śmiech, integruje i zapewnia niecodzienne emocje. To świetna propozycja na imprezę integracyjną, aktywne zajęcia podczas konferencji, wyjazdu firmowego lub pikniku. Bumper ball doskonale spisuje się też na otwartych imprezach. Do zorganizowania rozgrywek potrzebujemy jedynie terenu nadającego się do gry w piłkę. Może to być trawiaste boisko, łąka lub trawnik. Wszystko inne, a więc dmuchane kule, bramki, piłki i linie boiska przywieziemy ze sobą. Zadbamy też o sprawnego sędziego, animatorów, obsługę techniczną i muzykę podczas rozgrywek. Na pewno będzie wesoło!

Rozgrywki bumper ball możemy zorganizować dla Ciebie w Polsce i za granicą. Wskaż nam adres i termin, a my chętnie zadbamy o jedną z najzabawniejszych gier świata. Planujesz imprezę integracyjną, wyjazd firmowy lub inne wydarzenie na Mazurach, pod Warszawą, na Podlasiu lub Suwalszczyźnie? Zadzwoń koniecznie, bo te tereny znamy jak własną kieszeń!

Chcę poznać konkrety

już teraz!