rowery01
Tych pojazdów nie trzeba szczególnie przedstawiać

Dobrze znane każdemu, są najlepszym sposobem na zdrowe i ekologiczne podróżowanie po drogach. Nasze rowery, to pojazdy uznanej marki Kross. Aluminiowe ramy i osprzęt Shimano gwarantują bezpieczną, bezproblemową i przyjemną jazdę. Terenowe opony pozwalają zjechać z utwardzonych dróg i odwiedzić pola, łąki i lasy.

Rowery wykorzystujemy przy organizacji programów integracyjnych (Triatlon biebrzański, Azymut 40). Pozwala to na poszerzenie terenu działania i dotarcie do wielu ciekawych miejsc. Dzięki rowerom Azymut 40 może zyskać nowy, ciekawszy wymiar i stać się całodniowym programem.

Organizujemy wyprawy i wycieczki rowerowe. Bez problemu przygotujemy ciekawą i bezpieczną trasę w dowolnym miejscu kraju. Dysponujemy około setką rowerów oraz możliwością ich transportu w dowolne miejsce świata 😉

Oferujemy także wynajem naszych rowerów zorganizowanym grupom, nie tylko na imprezy integracyjne. Wystarczy zadzwonić lub napisać, zarezerwować termin, a my dostarczymy rowery we wskazane miejsce. Zapewnić możemy również przewodnika, lotny serwis, urządzenia gps lub rowerowy program na orientację.

Chcę poznać konkrety

już teraz!

Atrakcja używana

w programach